Hakkımızda

Firmamız 1982 yılında Ankara’da Mustafa Tok ve Orhan Tok tarafından kurulmuştur. Sektörün öncü kuruluşu olan firmamız günümüze kadar gelişim sürecini sürdürmüştür.

Günümüzde firmanın 3. kuşak temsilcileri  İbrahim & Burak Tok olarak ticari geleneklerimize bağlı aynı zamanda yenilikçi , çözüm odaklı ve dinamik ticari anlayışımızla sektörümüzde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri saygıdeğer müşterimizle buluşturmak hedefindeyiz.

Günümüze gelene kadar tamamen kendi öz kaynakları ile yatırımlarını yapmıştır. Türkiye genelinde bini aşkın müşterisi bulunan firmamız dolaylı ve doğrudan ihracat faaliyetlerinde de bulunmaktadır.  Sektöründe her zaman yenilikçi ve saygın olan firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile yoluna devam etmektedir.2000 yılında kendi yapışmaz kaplama tesisini kuran firmamız günümüze kadar başarı ile bu faaliyetini devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli ve sorunsuz üretim yapmak her unlu mamül üreticisinin hakkıdır . Tok Alüminyum ailesi olarak kaliteli sorunsuz ürünler üretmenin yanı sıra , samimi ve profesyonel çözümler sunmak için varız . Müşteri odaklı ticaret , güvenilirlik , Sorumluluk , ulaşılabilirlik  ve Özveri prensiplerinden şaşmadan 1982 den günümüze kaliteli ürün ve hizmet sunmak için varız

Vizyonumuz

Unlu mamül ve endüstriyel yapışmaz kaplama sektöründe her zaman yenilikçi , akılcı , İlkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektöründe öncü bir firma olmak.