Yapışmaz Kaplamalar

Yapışmazlık , korozyon direnci , asit direnci

Uyguladığımız yapışmaz kaplamalar birçok sektörde ihtiyaç duyulan yapışmazlık korozyon direnci , asit direnci gibi amaçlar ile yapılmaktadır. Endüstriyel yapışmaz kaplamalar sayesinde fire miktarı azalır , kaliteli ürün elde edilir . Hem sağlıklı hem de hesaplı olan yapışmaz kaplamalar ülke ekonomisine ciddi katkılar vermektedir. İnsan ve toplum sağlığı açısından hijyenik üretimin desteklenmesinde temel noktadadır.

Ayakkabı Taban Kalıpları

Kauçuk , Eva , Poliüretan ayakkabı taban kalıplarına uygulanan yapışmaz kaplama taban üreticilerini üretimde fire vermekten hatalı ürün çıkmasından kurtarır. Ürün kalitesini artırır. Üretim hızını artırır. Düşük maliyet ile üretimi kolaylaştırır.

Wok ve Krep Tavaları

Cafe , Restoran ve otellerin kullandığı endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi wok tavalarını , krep tavalarını yeniden yapışmaz kaplama yapıyoruz, sağlığa uygun uzun ömürlü ve hesaplı kaplama işletme sahiplerinin bütçesine kolaylık sağlıyor.

Endüstriyel Yapışmaz Kaplama

Yapışmazlığın ihtiyaç olduğu birçok sektörde gıda ve makina endüstrisinde alüminyum , çelik gibi yüzeylere yapışmaz kaplama uygulaması , kullanıcı dostu hesaplı ve kaliteli